Zimowy obóz_Mölltaler

lodowiec Mölltaler Gletscher

Termin:
26.11-02.12.2022r.

Mölltaler Gletscher – jedyny ośrodek na lodowcu w Karyntii obsługujący narciarzy przez cały rok znajduje się w otoczeniu parku narodowego Hohe Tauern, tylko kilka kilometrów od miejscowości Flattach. Mölltaler to jeden z ośmiu austriackich lodowców, który gwarantuje śnieg przez ponad 330 dni w roku i dzięki temu oferuje idealne warunki narciarskie dla amatorów oraz drużyn i klubów sportowych. Każdy, kto choć raz stanął na szczycie Schareck i podziwiał widoki na sąsiednią dolinę Gastein, na pewno będzie chciał wrócić do ośrodka Mölltaler Gletscher.

Cena obozu dla klubowiczów wynosi: 510 €
- 100 € zaliczki - płatne do końca października 2022
- 410 € - płatne przy wyjeździe w podpisanej kopercie

Cena obejmuje:

● transport
● wyżywienie
● nocleg

Cena nie obejmuje:
● ubezpieczenia
● karnetów* (dla osób nieposiadających Gopass Premium)

*na lodowcu Mölltaler Gletscher działają karnety GOPASS

Pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona 😊