Letni obóz w Chorwacji

Miejsce obozu:
Molunat 73 20219 Molunat (Dubrovnik)

Termin:
24.06-06.07.2022r.

W dniu 24.06 (piątek) planowana zbiórka w godzinach popołudniowych
na stacji "Orlen" w Buczkowicach.

Planowany przyjazd 06.07 w godzinach przedpołudniowych.

Zgłoszenia udziału w obozie:
do 20 maja 2022

W programie obozu:
zajęcia na wodzie (narty wodne, pływanie w pław, wodna piłka ręczna oraz siatkowa, nauka nurowania), skoki ze skał, zajęcia ogólnorozwojowe w terenie, odpoczynek oraz świetna zabawa (zajęcia sportowe wciągu dnia)

Cena:
800 euro:
- 100 euro zaliczki - płatne do 20 maja 2022
- 700 euro - płatne przy wyjeździe w podpisanej kopercie

Cena obejmuje:
opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej, przejazd busami, nocleg w namiotach, wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

Wymagane dokumenty:

ważny paszport/dowód osobisty, karta obozowa oraz zgoda rodziców na udział dziecka w obozie, ważna karta EKUZ. Ubezpieczenie NNW we włsnym zakresie.

Na obóz należy zabrać:
● 3 stroje kąpielowe, (bluzka do wody),
● klapki,
● obuwie sportowe,
● obuwie do wody,
● ręczniki,
● stroje sportowe,
● czapka z daszkiem,
● bielizna,
● ubrania do użytku codziennego (nie brać za dużo ubrań; z cieplejszych ubrań wystarczą 2 bluzy i jedne spodnie dresowe),
● filtry UV,
● kosmetyki,
● do zajęć na wodzie będą potrzebne płetwy, maska do pływania (na oczy i nos) oraz rurka do pływania,
● karimata/materac do spania,
● śpiwór,
● poduszka,
● namiot 4 osobowy (tylko osoby które posiadają).