Rodzinne ferie zimowe - Livigno

Livigno

Termin:
14-21.01.2023r.

Livigno – perełka Alp Lombardzkich.
Centralna część Livigno leży na wysokości 1816 m n.p.m., zaś Trepalle (jedna z dzielnic) na wysokości 1900-2250 m n.p.m. Fenomenem jest niesamowita budowa doliny, która jest prawie płaska w otoczeniu stromych zboczy gór. Ciągnie się ona przez 12 km, zaś różnica poziomów to zaledwie ok 100 m, co stwarza idealne warunki dla narciarzy biegowych, którzy mają do dyspozycji ogromny stadion w centrum doliny, czyli w simie 40 km tras biegowych. Narciarze zjazdowi i snowboardziści równie ż nie mogą narzekać. Trasy zjazdowe rozciągają się po obu stronach doliny na Mottolino i Carosello w sumie ponad 115 km dobrze przygotowanych, szerokich tras zjazdowych, 2 snowparki z halfpipem, skoczniami, railami i boardercross'em.

Livigno w liczbach:
- 2 lodowiska
- 115 km tras zjazdowych
- 40 km tras biegowych
- 2 snowparki
- niezliczone bary, restauracje, puby i sklepy

Cena obozu dla klubowiczów wynosi:

● dorosły - 1000 €
● junior (ur. po 01.01.2007) - 900 €
● dziecko (ur. po 01.01.2015) - 800 €

- 200 € zaliczki - płatne do 7 grudnia
- reszta kwoty € - płatne przy wyjeździe w podpisanej kopercie

Cena obejmuje:
● transport
● pełne wyżywienie
● nocleg - APARTAMENTY CASA MARCOS
● opiekę trenerską
● 6 dni jazdy na nartach

Cena samego szkolenia narciarskiego: 240 € (6x40 €)

Cena nie obejmuje:
● ubezpieczenia

Pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona 😊

APARTAMENTY CASA MARCOS

Odległość od: najbliższego wyciągu nr.18 - 100m, wyciągu Carosello 3000 - 800m, do wyciągu Mottolino 1,9km, przystanku skibusa - przed budynkiem, centrum - 1,6km, restauracja Marcos Cafe&Pub na dole rezydencji.

Ładne i przytulne, a zarazem przestronne apartamenty z drewnianymi meblami. Wyremontowane latem 2019 roku. W każdym apartamencie łazienka (prysznic lub wanna, wc, bidet, suszarka do włosów, ręczniki), aneks kuchenny (niezbędne naczynia, mikrofala, kuchenka elektryczna, zmywarka, lodówka, czajnik elektryczny), TV, internet wifi. Wszystkie łóżka rozdzielne. Narciarnia z podgrzewanymi szafkami.

Wyjątkowa lokalizacja apartamentów w jednym budynku z restauracją, pozwala gościom szybko dotrzeć do Marcos Cafe&Pub, gdzie można skosztować najlepszych steków i burgerów w Livigno, a także regionalnych potraw i zakąsek.

Apartamenty położone na ostatnim piętrze posiadają skosy.
Apartamenty bilo4: dla 4 osób - 38m² - składają się z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, pokoju dziennego z dwoma pojedynczymi łóżkami i aneksu kuchennego oraz łazienki. Część apartamentów posiada balkon. W apartamencie dostępne wifi oraz TV Sat.